Indywidualna wycena kominka w wybranym przez Ciebie terminie

Zamów wycenę kominka online

Zamów
obudowy tradycyjne kominki jelenia gora raczynski

Obudowy rustykalne

Kominki w stylu rustykalnym to tradycyjna bryła zwieńczona belką drewnianą bądź kamienną, stylistyczne kratki pięknie uzupełniają całość aby przez lata cieszyć domowników klasycznym wyglądem  

obudowy nowoczesne kominki jelenia gora raczynski

Obudowy nowoczesne

Kominki nowoczesne – prostota i elegancja to myśl przewodnia dla tego typu zabudów, często motywem uzupełniającym jest podświetlenie zabudowy które daje oszałamiający efekt.  

piece wolnostojące

Piece wolnostojące

Smukłe i nowoczesne wykonane ze stali, wykończone materiałami akumulacyjnymi od wewnątrz, tradycyjne wykonywane z odlewu żeliwa, z którego można formować dekoracyjne wzory na korpusie.    

O firmie

Kominek to dla nas pasja i sposób na życie, każda realizacja powstaje z połączenia naszego doświadczenia, energii i pomysłowości z oczekiwaniami klienta. Przyświeca nam zasada, że kominek to teatr… rodzi się sztuka, którą wykonawca i ogień jako aktorzy muszą odegrać...

Czytaj więcej

Salon z kominkami

Salon z kominkami

  Zapraszamy do naszego nowego salonu sprzedaży Kominków znajdującego się w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 208.    ...

Czytaj więcej

Referencje

Firma wykonała zabudowę kominkową dokładnie wedle projektu, wszystkie wymiary się zgadzają, jakość wykonywanych prac na najwyższym poziomie, technologie z jakich korzystali racownicy Pana Rafała znacznie przyspieszyły ukończenie prac. Po zakończonej pracy pozostawili po sobie czystość. Polecam każdemu tego wykonawcę.

mercatorgroup

Kominek został wykonany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, termin został dotrzymany, jakość na najwyższym poziomie, gładzie okazały się na prawdę bez odrobiny pyłu. Zespół pozostawił po sobie czystość.

jurko82

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Pana Rafała, jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie, a kominek zrealizowany dokładnie tak jak go sobie wymarzyłem. Kolejnym dużym atutem jest czystość pozostawiona po zakończeniu prac jak również czas realizacji.

wsoo

Sklep internetowy z kominkami

//

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w sklepie internetowym z kominkami pod adresem www.raczynski-kominki.pl